Jonge Nobele

Voorlopig overzicht van koningen, keizers, koninginnen en keizerinnen van de Jonge Nobele

U kunt op de naam van diverse koningen/koningsparen klikken voor foto’s of meer informatie.  

De schutterij is niet verantwoordelijk voor de inhoud of juistheid van externe links.

1656          Hans Wilhem van Till van Tilren haef Drossard der landen van Valckenborch ende Daelem
1658          Hans Albert Schavermans*
1664          Hans Albert Schavermans*
1683          Iesack Stoxram
1715          Bernhard van Wilderen*
1716          Ernest van Valckenborg
±1722       Gerardus Boshouwers
1767          Joseph Ubaghs
1774          Jan Rudolf Abram van Craen
1786          John Newton
1789          A.R. Baron Van Heeckeren Van Suideras, H.J. Stavenisse Pous

1808          R.Q. Maurissen
1809          R.Q. Maurissen
1810          R.Q. Maurissen (keizer)
1810          Jonkheer G. Schimmelpenninck
1811          A. Panus
1814          Antoine Quaedvlieg
1816          Josephum De Guasco
1817          G.P. Kriekels & M.M. Diricks*
1819          Henricum Vanherck
1820          J. Er(r)ens*
1821          Josephum Ludovicum Quaedvlieg
1822          Henricum Vanherck
1827          Maria Elisabeth Schummer*
1830          Paulus Fransen
1836          Paulus. J. Fransen
1845          Hubertus Smeets
1846          Josephus Quaevlieg
1856          Josephus Quaevlieg
1858          Josephus Quaevlieg (keizer)
1860          Jan Reumers
1861          Jan Reumers
1863          Jan Reumers (keizer) in 1866 nog steeds keizer
1864          Jan Reumers (keizer)
1867          Jan Reumers
1874          Hubert Habets
1890          Gilliaum Hermans
1891          Egilius Bleese
1892          Jean Kengen
1893          Hubertus Kengen
1894          Hubertus Kengen
1895          Hubertus Kengen
1896          Hubertus Kengen
1897          Hubertus Kengen tot 7 november.  Op 7 november wordt Meth. Jennekens koning
1898          Matias Jennekens

1902          J. Curvers
1913 – 1920 Schutterij ligt stil
1921          Henri Beckers
1923          Henri Beckers
1924          H. Beckers
1925          H. Beckers
1926          H. Beckers
1927          H. Beckers
1928          M. Aspers
1929          Guill(iaume) Vliegen
1930          Guill(iaume) Vliegen
1931          geen koningsvogelschieten daar er geen schietboom meer aanwezig was
1932          “aan de Oude Nobele een schriftelijk verzoek gericht om op hun schietboom te mogen schieten.  Dit verzoek op een bestuursvergadering der Oude Nobele schutterij in stemming gebracht, waar voor 4 stemmen tegen en een stemming onthouing, werd ons schriftelijk 27 october medegedeeld afwijzende beschikt”
1937          L. Dreessen & 5 dec 1937 Nieuw vaandel
1947          P. Breuer (140 punten met de windbuks)
1948          Hub Beckers (hoogste aantal punten)
1952          Hub.J. Prevoo
1953          Leo Deliège
1954          Charel Jenssen
1955          Jac.Heugen
1956          Chris Nicolaes
1957          Hub. Essers
1958          Frans Janssen
1959          Fred. Essers
1960          Jos Janssen
1961          Pie Heugen
1962          J.H.A. Driessen
1963          Pierre Berbers
1964          J.H.A. Driessen (geen koningsplaat)
1965          Huub van Houdt
1966          geen konigsschieten georganiseerd
1967          Jac. Rouwette
1968          H.M.P. Janssen & M. Janssen
1969          P.W.J. Hendrick
1970          H.M.P. Janssen & Helna Janssen
1971          Schutterij rustende
1972          Schutterij rustende
1973          Schutterij rustende
1974          Rob Heuts & Wilma Janssen
1975          Rob Heuts & Wilma Janssen
1976          Harrie Lebouille & Lieske Donners
1977          Jef Mommers & Mia Mommers – v/d Bosch
1978          Harrie Hermans & Elly Daenen
1979          Ben Mommers & José Mommers – Robroek
1980          Guus Troisfontaine & Carla Troisfontaine – Baert
1981          Pieter Van den Hof & Margriet Bemelmans
1982          Richard Huynen & Mia Huynen – Vestjes
1983          Richard Huynen & Mia Huynen – Vestjes
1984          Jac Hopman & Margriet Tabbers
1985          Jef Huijnen & Julia Huijnen-Jansen
1986          Guus Troisfontaine & Carla Troisfontaine – Baert.
1987          H.M.P. Janssen & Irma Janssen
1988          Ben Mommers & José Mommers
1989          Ronald Kunz & Chantal Huijnen
1990          Ger van Leeuwen & Mieke van Leeuwen – Van Venrooy
1991          Ger van Leeuwen & Mieke van Leeuwen – Van Venrooy
1992          Paul Kleijnen & Joyce van Rennes
1993          Paul Kleijnen & Marlies Hoen
1994          Frank Drissen & Claudia Janssen
1995          Paul Kleijnen & Marlies Hoen
1996          Ger van Leeuwen & Margriet Tabbers
1997          Henk Ramakers & Philma Ramakers-Boreas
1998          Martin Meertens & Peggy Drissen
1999          Erwin Künz & Manon Janssen
2000          Ronald Künz & Manon Janssen
2001          Ronald Künz & Manon Janssen
2002          Martin Meertens & Peggy Meertens-Drissen
2003          Math Pouw & Sandra Puw
2004          Math Pouw & Sandra Pouw
2005          Henk Tabbers & Margriet Tabbers
2006         Erwin Künz & Marjolein Heems
2007         Kaj van Berlo & Gaby van Summeren
2008         Rudi Dorren & Marjo Dorren
2009         Frederic Lebouille & Marie-Louise Lebouille
2010         Eric Pisters & Yvonne Pisters van der Heijden
2011         Michel Zywchyn & Marlies Hoen
2012         Benji Ramakers
2013         Claudia Drissen
2014         Kevin Pouw
2015         Sharon Pisters & Kevin Weltens
2016         Wiel Drissen & Peggy Drissen
2017         Bjorn Sluijsmans & Sharon Pisters